cervelo - אופני כביש Aero – שלדת S5

הקצה של הבוטיק. שלדת התחרות האווירודינמית המתקדמת ביותר בעולם המהיר. ה S5  היא הבחירה החכמה בגזרת האופניים האווירודינמיים האיכותיים ביותר לטריאתלט או ל רוכב הכביש התחרותי המעוניין באופניים קלים, קשיחים, מהירים ונוחים המשלבים Rolling Hills, מישורים ויעילות טיפוס – ללא קנס המשקל ופשרת הנוחות הנלווים בדרך כלל לאופני נגד שעון ייעודיים – ועם טכנולוגיות ה Aero המשאירות את כולם מאחור. 

שלדת ה S5 משלבת גיאומטריה תחרותית קלאסית בעלת פרופיל צינורות אווירודינמי המתקדם מסוגו בענף אופני הכביש כמיטב טכנולוגיות הקצה של Cervelo – החל מצינור הראש המסתיר את הקורה העליונה והתחתונה הצרות ממנו ומאפשר זרימת אוויר ללא הפרעה לאורך האופניים, דרך אופטימיזציה של זרימת האוויר לפני ומתחת לצינור השלדה התחתון אל מעל לבקבוקי המים המותקנים עליו, עיקרון הנשמר גם בסינכרון תנועת האויר ללא הפרעה בין קליפר המעצור הקדמי ללהבי מזלג הקרבון ובהתאמת אופטימלית של רוחב צינור הכיסא כך שזרימת אוויר דרכו אל הגלגל שמאחורי לא מייצר גרר אווירודינמי ומתאים עד מידת רוחב צמיג של 25 מ"מ.

בשונה משלדת ה S3, לשלדת ה S5 גימור מוחלק באופן,קיצוני, וצללית גשר החיבור של  תמוכות הכיסא המונמכות  חובקת את קליפר המעצור האחורי – מבנה אווירודינמי וחף ממערבולות

  צינור ההיגוי הקוני יוצר חוזק מבני אדיר בנקודת החיבור בין מזלג    הקרבון למוצא  התחתון של צינור ההיגוי. חוזק זה מתבטא ביציבות    תחת עומס משקל בעמידה, סיבובים ומהמורות בכביש.
לשלדת ה S5 גימור מוחלקת באופן,מיוחד, וצללית תמוכות הכיסא המונמכות  חובקת את קליפר המעצור האחורי – מבנה אווירודינמי וחף ממערבולות 
 חתכי שלדה המשתנים בהתאמה לאורך ה Down Tube מאפשרים    שימוש בשני  בקבוקי  שתיה ללא פגיעה באווירודנמיות.
וצללית תמוכות הכיסא המונמכות  חובקת את קליפר המעצור האחורי – מבנה אווירודינמי נקי וחף ממערבולות 
 הפלא הטכנולוגי הבולט באופניים, מושא חיקוי של יצרנים רבים, הינו  תמוכות הכיסא  הדקיקות באופן קיצוני ביחס לאופניים אווירודינמיים.  עיצוב זה ניחן בחוזק מבני רב במימד  הצידי המאפשר לו לעמוד    בעומסי דיווש ו  משקל אדירים – בעוד במימד האנכי משמש העיצוב  כקפיץ "עלה" המשכך  את מהמורות האספלט הישראלי המאתגר. נוח,  חזק, וחוסך משקל.
 ה S3 מבינים כח, והרבה!  ה קראנק  52/36 semi-compact סופר קשיח  Rotor 3DF BB Right ממוקם בצומת צינורות BBright מעובה במיוחד –  העברת  100% כח לקסטת 11-25 – ישירות לגלגלים ותאימות רבה לרוב מדי ההספק הקיימים בשוק
 מעברי הכבלים הפנימיים מתוכננים להתאמה מושלמת מראש עבור כל סוגי מערכות  ההילוכים המכאניות והחשמליות הקיימות בשוק, תכנון חכם זה מאפשר השחלת כבלים  קלה ופשוטה – עניין נוח ללקוח כמו גם למכונאי, וחוסך לא מעט זמן וכסף לרוכב.
 מעבר הכבלים בתעלות שקועות תחת הציר המרכזי מונע מגע עם זיעה, שאריות משקאות  איזוטוניים, מי ים ונוזלים אחרים העלולים לגרום להידבקות, חיכוך ובלאי מהיר היוצרים  תחושת "עצלות" ואיטיות בהעברת ההילוכים. תופעה המתרחשת במיוחד אצלך טריאתלטים וספורטאי סבולת הנמצאים זמן ארוך על האופניים ברכיבות ממושכות ובזמן ההחלפה בין השחיה לרכיבה.
פרטים קטנים גדולים. תושבות ציר הגלגל האחורי (dropouts) עשויות מבנה חלול בעל דפנות קרבון דחוסות. מבנה סופר חזק החוסך משקל בהשוואה לתושבות מתכת ומוביל את כבל ההילוכים באופן חלק ומדויק אל מעביר ההילוכים האחורי ללא חשש עיוות וכיפוף.

אם אתם טריאתלטים או רוכבי כביש "רגילים" המעוניינים אופניים אווירודינמיים מעולים וקלים שיעשו לכם חיים מהירים בתוואי גבעות מתגלגלות ומישורים ומשלבים יכולת טיפוס מהירה בעליות עם מידה נדיבה של נוחות, דגמי  ה S של Cervelo הם הטוב בכל העולמות. Win Win !

מפרט טכני

שלדה
Cervelo carbon
מזלג
All-Carbon, Tapered S5
מוט אוכף
Cervelo Carbon, Aero

גיאומטריה

לקבלת מידע נוסף אנא השאירו את הפרטים, ואנו נחזור אליכם בהקדם

שם מלא*

טלפון נייד*