מצלמת אקסטרים לרוכבי אופניים וספורטאי אקסטרים

כמה פעמים רציתם לצלם תמונות במהלך רכיבה ולא ידעתם איך? אתם מוזמנים להכיר מצלמת אקסטרים לרוכבי אופניים

תוך שימוש במצלמה רגילה לא ניתן יהיה להשיג תוצאות טובות, קשה יהיה לאחוז במצלמה תוך רכיבת אופניים. ניתן יהיה להציב צלם בשטח למטרת צילום אך אפשרויות הצילום שלו מוגבלות. כיום, בעזרת הטכנולוגיה החדישה בתחום תוכלו לצלם תמונות נהדרות במהלך הרכיבה ולתעד את עצמכם, את המסלול ואת שאר הרוכבים מבלי לעצור את הרכיבה או לסכן את עצמכם. בתום הרכיבה תתבוננו בתמונות ותגלו נקודת מבט שונה לחלוטין.

תוך שימוש במצלמת אקסטרים צילום בתנועה בשטח הופך מאוד פשוט, מצלמות אקסטרים פותחו למטרת שימוש בשטח על ידי ספורטאים ורוכבים. כיום, רבים עושים שימוש באותה מצלמת אקסטרים למטרות אישיות ומצלמים תמונות מאוד פשוטות, אך בפועל המצלמה מתוכננת למטרת שימוש ספורטיבי ותואמת את תנאי השטח.

 

מה מציעה מצלמת אקסטרים לרוכבים?

 

א. מוט אחיזה חזק במצלמה המונע את נפילה המצלמה וגרימת נזקים.
ב. אפשרות להתקין את המצלמה על קסדה.
ג. שימוש נוח גם במהלך נסיעה מהירה, עם התרגול תשפרו את יכולת הצילום שלכם ואת התוצאות.
ד. עמידות בתנאי מזג אוויר, קיימות מצלמות אקסטרים חסינות בפני חדירת מים.
ה. מחירים נוחים תוך פריסת תשלומים ותעודת אחריות.
ו. חווית צילום שטח ברמה גבוהה.

 

איך להשתמש במצלמה במהלך הרכיבה?

 

תחילה, תהיה המצלמה חדשה ותהיו אתם פחות מתורגלים בצילום או בפונקציות ההפעלה השונות. בשלבים ראשונים מומלץ יהיה להפעיל את המצלמה תוך נסיעה במהירות נמוכה או להשתמש בפונקציות וידאו. בהמשך תכירו טוב יותר את היכולות של המצלמה ואת היכולות שלכם והתמונות תשתפרנה פלאים. הקפידו לקרוא את מדריך ההפעלה של המצלמה וחפשו אחר סרטוני הדרכה אונליין.

מצלמת אקסטרים תוכל לצלם תמונות מדהימות תוך נסיעת שטח ונסיעות עירוניות, מהר מאוד כבר לא תרצו לצאת מהבית ללא המצלמה. ייתכן כי תגלו תחביב חדש תוך צילום של תמונות נוף, שקיעות ושאר אלמנטים מיוחדים.

 

מצלמות אקסטרים להתקנה על הקסדה

 

לצד המצלמות אותן ניתן להפעיל עם מוט אחיזה ישנן גם מצלמות אקסטרים אותן הוכלו להתקין על הקסדה ולצלם את המתרחש בכביש ובסביבת הרכיבה שלכם. השימוש במצלמה נפוץ בקרב רוכבים רבים למטרת תיעוד המתרחש במהלך הרכיבה, במקרים רבים שימשו הסרטונים תיעוד לתאונות או עבירות. השימוש במצלמה כה פשוט עד כי אין כל סיבה שלא לעשות בה שימוש קבוע.

מצלמת הקסדה נמכרת המחירים אטרקטיביים וניתנת לשימוש גם במהלך רכיבת אופנוע, ריצה או צניחה חופשית. בעזרת המצלמה תוכלו לחלוק את הרגעים המרגשים שלכם בטיול או במהלך רכיבת השטח עם הקרובים לכם ולהמחיש להם את החוויה. אל תופתעו אם בפעם הבאה כבר לא תצאו לרכב לבד. שימו לב, מצלמות אקסטרים מומלצות מאוד במהלך גלישת סקי, לקראת חופשת הסקי הקרובה אל תשכחו להצטייד במצלמת אקסטרים לתיעוד החוויה. השימוש במצלמות מאוד פשוט ואינו דורש כל ידע טכני או התמחות מיוחדת.